EN

Zabudowa targowa


WARUNKI ZABUDOWY TARGOWEJ

Każdy wystawca ma możliwość zamówienia powierzchni w wariancie bez zabudowy oraz skorzystania z zabudowy targowej oferowanej przez organizatora targów w dwóch wariantach: standard oraz lux.


Wystawca ma również możliwość  zagospodarowania zamówionej powierzchni niezabudowanej we własnym zakresie. W tym celu powinien skorzystać z usług wyspecjalizowanej firmy. Dodatkowo powinien zamówić u organizatora doprowadzenie elektryczności do stoiska. Należy to zrobić przesyłając do organizatora formularz Zamówienie Dodatkowego Wyposażenia Stoiska (do pobrania w dziale Download).


Na terenie Warszawskiego Centrum Wystawienniczego EXPO XXI funkcjonuje kilka firm rekomendowanych, świadczących usługi zabudowy targowej. Listę tych firm znajdą Państwo w Informatorze Targowym (do pobrania w dziale Download). Zachęcamy do korzystania z ich usług – są to firmy doświadczone, sprawdzone i dobrze znające obiekt EXPO XXI.


UWAGA: korzystanie z usług firm spoza listy firm rekomendowanych związane jest z koniecznością uiszczenia przez nie tzw. opłaty licencyjnej na rzecz właściciela obiektu, tj. Warszawskiego Centrum EXPO XXI, w wysokości 15 PLN netto za każdy mkw. zabudowywanej powierzchni. Ww. opłatą Organizator Targów obciąży Wystawcę. Organizator nie czerpie zysków z ww. opłaty.

KONTAKT

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Robert Łapiński

szef projektu (sponsorzy, wystawcy, media)

+48 (22) 855-10-35
+48 668-280-363

rlapinski@idea-ahead.com

Marlena Kwiatkowska

szef działu sprzedaży (wystawcy, uczestnicy)

+48 (22) 855-10-34
+48 664-115-359

mkwiatkowska@idea-ahead.com

Andrzej Mykhaniuk

rynki wschodnie

+48 (22) 855-10-37
+48 664-150-830

andrzej@idea-ahead.com